logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Bisküvi, Kek, Gofret Fiyatları

Bisküvi & Kek & Gofret

356 adet ürün listelenmektedir.

Bisküvi & Kek & Gofret (356) adet ürün listelenmektedir.
Bisküvi & Kek & Gofret
356 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Bisküvi & Kek & Gofret Çeşitleri

Hazır atıştırmalıklar söz konusu olduğunda genç yaşlı demeden hem çocukların hem de yetişkinlerin tercih ettiği belirli ürünler bulunur. Okulda, evde, iş yerinde ya da dışarıda tüketilen bu atıştırmalıklar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kek, hem evde misafir ağırlarken hem de çabuk bir atıştırmalık olarak kullanılabilen paketli gıdalar arasında tercih edilir. Küçük porsiyonlar halinde temin edebileceğiniz keklerin yanı sıra ikram olarak kullanılabilen büyük paket içerikleri de mevcuttur. Kraker bisküviler ve gofretler en çok tercih edilen atıştırmalıklar arasındadır. Bu ürünler hem kendi zevkleriniz doğrultusunda tüketebileceğiniz hem de aile ve arkadaşlarınıza ikram olarak tercih edebileceğiniz pratik atıştırmalıklardır. Çeşitli özellikteki bu atıştırmalıklardan size en çok hitap edeni seçebileceğiniz sayısız alternatif bulunur. Çoklu ya da tekli paketler halinde, büyük ya da küçük ürünler tercih edebilirsiniz.

Kek Çeşitleri

Söz konusu pratik atıştırmalıklar olduğunda pek çok farklı markanın farklı kitlelere hitap eden geniş ürün yelpazeleri bulunur. Farklı aromalara sahip, farklı boyut ve paketlemelerde ürünler temin etmeniz mümkündür. Çikolata kaplı, sade, dolgulu, meyveli, fındık ya da ceviz içeren çeşitli şekil ve ebatta kek çeşitleri sizlere sunulur. Vaktiniz olmadığı zamanlarda hızlı ve pratik bir atıştırmalığa ihtiyaç duyduğunuzda tercih edebileceğiniz küçük paketlerin yanı sıra ailenizle ya da arkadaşlarınızla vakit geçirmek istediğinizde ikram olarak sunabileceğiniz büyük paket çeşitleri mevcuttur. Çocuklarınız için okul ya da gündelik hayatta atıştırmalık olarak tüketmesini istiyorsanız çoklu paketler satın alıp uygun fiyatlı ürünler de temin edebilirsiniz. Kek fiyatları üretici markası, ebatı ve ürün içeriğine göre değişkenlik gösterse de hemen hemen her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri bulmanız mümkündür. Damak zevkinize en çok hitap eden ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Bisküvi Çeşitleri

Bisküviler, gün içinde evde, ofiste veya dışarıda tercih edebileceğiniz ve sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz pratik lezzetler arasında yer alır. Çay ve kahve gibi sıcak-soğuk her türlü içeceğin yanında tüketebileceğiniz bisküvi seçenekleri tüketicilerin damak zevklerine göre çeşitlilik gösteren ürünlerdendir. Onlarca çeşidini bulabileceğiniz bu ürünler de aynı şekilde küçük ya da büyük paketlerle satışa sunulur. Çikolata kaplı, jöleli, tahıllı, buğdaylı, çavdarlı, dolgulu gibi pek çok türü bulunan bisküviler farklı şekil ve boyutlarda üretilir. Yalnızca atıştırmalık olarak değil yapacağınız tatlılarda da kullanabileceğiiz petibör gibi bisküviler de bulunur. Bisküvi fiyatları içeriklerine, boyutlarına ve markalarına göre değişkenlik gösterir. Kullanacağınız alana göre çoklu ya da tekli paketler tercih edebilirsiniz. Ürün yelpazesinin genişliği sayesinde her bütçeye uygun bisküviler satın almanız mümkündür.

Gofret Çeşitleri

Kekler ve bisküviler haricinde pratik atıştırmalık dendiğinde akla gelen bir diğer ürün de gofretlerdir. Çeşit çeşit aromalar ve özelliklerde gofretler bulmak mümkündür. Tüketicilerin damak zevklerine göre çikolata kaplı, dolgulu, fındıklı, hindistan cevizli, muzlu, çilekli gibi pek çok çeşidi bulunan gofretler çeşitli boyutlarda satışa sunulur. Farklı gofret markaları üretmiş oldukları gofretler için çeşitli özelliklere yoğunlaşmışlardır. İnce gofret yaprakları, çok katmanlı yapı, dolgu aromaları gibi pek çok farklı faktör tüketicilerin beğenisine sunulur. Sütlü, bitter ya da beyaz çikolatalı seçenekleri bulunur. Gündelik olarak tüketebileceğiniz gibi yine misafir ikramlarında kullanabileceğiniz ürünlerdir. Pratik kullanım imkanı sayesinde okul, ev, iş yeri gibi her ortamda tüketebileceğiniz kolay ulaşılabilir ürünler arasındadır. Damak zevkinize en çok hitap eden ürünü tercih edip gofret fiyatları arasından bütçenize en uygun olanı seçebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunur.