logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Hoşbeş Hindistan Ceviz Kremalı Kakaolu Gofret 142 g

Eti Hoşbeş Hindistan Ceviz Kremalı Kakaolu Gofret 142 gAdet Fiyatı : 25,00 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 460,00 TL
Birim Fiyat: 23,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Hoşbeş Hindistan Ceviz Kremalı Kakaolu Gofret 142 g

Eti Hos¸bes¸ Hindistan Ceviz Kremalı Kakaolu Gofret

 

Eti firması, gofretlerini farklı aromalar eşliğinde üretmeye devam ediyor. Örneğin hindistan cevizi kremalı olanlar bunlardan sadece bir tanesidir. Temelde gofret formunda olacak şekilde üretilmiştir. Gofret kakaolu iken iç dolgusuna yönelik hindistan cevizi temin edilmiştir.

 Eti Hos¸bes¸ hindistan ceviz kremalı kakaolu gofret şeklinde paketlenmiştir. Paket içerisinde minik ebatlardan gofret parçaları mevcut durumda. Aynı zamanda markanın son derece ince yapılı gofret üretimine yer verdiği görülüyor. Bu şekilde minik atıştırmalıklar arasına katılmıştır.

 Ferah bir lezzete sahip olduğu için Eti Hos¸bes¸ hindistan ceviz kremalı kakaolu gofret kısa sürede tüketilir. Yani kakaolu yapısından dolayı bir süre sonra bırakmak istemezsiniz. Aksine hindistan cevizi kremasından dolayı hafif bir atıştırmalık olarak meraklılıklarını karşılıyor.

 formatında paketlenen gofret, Bizim Toptan içerisinde yerini almıştır. Bu şekilde uzun bir pakete ve sayılı gofrete yer verilmiştir. Gofretler son derece sade ve de ince bir yapıda sergilenmiştir. Bu şekilde çayın ve de kahvenin yanına yakışan, hoş birer atıştırmalık haline gelmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.