logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret 142 g 20'li

Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret 142 g 20'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret 142 g 20'li

Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret , çay molalarının kurtarıcı ürünüdür. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle birlikte oldukça keyifli bir şekilde tüketebilirsiniz.
Muhteşem kakaonun, krema ile birleştiği gofret, incecik yapısı ile 7'den 70'e herkesin tercih ettiği bir üründür. Beş çaylarında, gün içerisinde herhangi bir aktivite ile uğraşırken, televizyonda dizi izlerken ya da günün herhangi bir saatinde doyasıya tüketebilirsiniz.
Kakaonun, krema ile buluşmasıyla ortaya çıkan bu lezzet, damaklarda doyumsuz bir tat oluşturmaktadır. Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret, şeker oranı bakımından oldukça dengededir. İçeriğinde herhangi bir renklendirici bulunmaz. Aynı zamanda da katkı maddesi içermez. Bu sebeple hem kendiniz hem de çocuğunuz için oldukça güvenilir bir atıştırmalıktır.
Ambalajı ile birlikte oldukça uygun koşullarda saklanıldığı takdirde, uzun süreli olarak tüketilebilir. Kendine has muhteşem lezzeti bulunan gofret, çoğunluğun severek tükettiği bir üründür. Hem aileniz hem de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.