logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Hoşbeş Çilek Kremalı Gofret 142 g 20'li

Eti Hoşbeş Çilek Kremalı Gofret 142 g 20'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Hoşbeş Çilek Kremalı Gofret 142 g 20'li

Eti Hoşbeş Çilek Kremalı Gofret

ETİ Hoşbeş, dur, durabilirsen! Herkesin çocukluk anılarında yeri olan gofret, Çilek Kremalı Hoşbeş Gofret ile yeni bir yorumla tüketiciye ulaşıyor. Size ince gofret katmanları arasında çilekle birlikte karşı konulmaz bir tat sunuyor. Gofretin çilek kremasıyla buluştuğu ve farklı bir tada dönüştüğü ürün, çocukların en sevdiği atıştırmalıkları arasında.

Kahvaltıda reçel ile Çilekli Kremalı Hoşbeş Gofreti yiyebilirsiniz. Ayrıca, gofretleri küçük parçalara bölebilir ve meyve salatalarına ekleyebilirsiniz. Supangle üzerine dökerek lezzet patlaması yaratabilirsiniz. Böylece Çilek Kremalı Hoşbeş Gofretin harika tadına her şekilde ulaşabilirsiniz.

Eti Hoşbeş Çilek Kremalı Gofret ‘lik ambalajı tüketicisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Topluca almayı ve doya doya yemeyi sevenler için Bizim Toptan satış mağazalarında sizlerle buluşuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.