logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Rulokat Fındıklı Teneke 170 g

Ülker Rulokat Fındıklı Teneke 170 gAdet Fiyatı : 42,00 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 201,60 TL
Birim Fiyat: 33,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Rulokat Fındıklı Teneke 170 g

Ülker Rulokat Teneke

Ülker rulokat teneke ürünü çay ve kahve keyiflerinin en vazgeçilmez ürünlerinden biri! Küçük paketlerde satıldığı gibi aynı zamanda büyük teneke kutunun içinde de bu ürünü temin edebilirsiniz. Uzun süre tazeliğini koruyan rulokatlar hem görüntüsü hem tatları ile çok cezbedici!

Ülker rulokat gofretleri misafirlere ikram edebilir, birçok tatlıda süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Rulokatlar öğrencilerin ve ofis çalışanlarının da en sevdikleri atıştırmalıklar arasında! Rulokatın dış çıtır gofret bölümü ağızda dağılan bir yapıya sahiptir. İçinde ise son derece lezzetli fındık dolgusu yer alır. Fındığın yoğun aroması ve kokusunu hissedebilirsiniz. Ülker markası altında piyasaya sürülen rulokatlar birçok insanın favorisi!

Ülker rulokatlar teneke kutusunun içinde özenle korunur. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini yitirmez ve aynı tadını muhafaza eder. Teneke kutunun içinde rulokat yer almaktadır. Bizim Toptan sitesinden Ülker Rulokat Teneke ürününü uygun fiyatlarla temi edebilirsiniz. Siparişinizi güvenli bir alışveriş ile oluşturduktan sonra, ürününüzü adresinize en yakın zamanda teslim edeceğiz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.