logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker 9 Kat Fındıklı Lüks Gofret 39 g 24'lü

Ülker 9 Kat Fındıklı Lüks Gofret 39 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 134,40 TL
Birim Fiyat: 5,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker 9 Kat Fındıklı Lüks Gofret 39 g 24'lü

Ülker 9 Kat Fındıklı Lüks Gofret

Çocukluğunuzdan kalma bir lezzet olan Ülker 9 kat fındıklı lüks gofret korunaklı ambalajında satılmaktadır. Gün içinde küçük büyük demeden, hemen herkesin severek tüketebileceği atıştırmalık gofret, 9 kat ince ve kıtır gofreti içindeki kremasıyla enfes bir lezzet sunmaktadır.

İncecik çıtır 9 kat gofret arasındaki yoğun fındık aromalı kremasıyla damağınızda hoş bir lezzet sunan gofret ürünü, en taze fındıkların bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. Çıtır gofret arasındaki fındık kremasıyla lezzetini katlayan gofret, 24 adetlik paketiyle oldukça ekonomiktir.

Klasikleşmiş harika tadından hiçbir şey kaybetmeyen Ülker 9 kat fındıklı lüks gofret, en tatlı sohbetlere eşlik ederken, gofret tutkunlarının her an elinin altında bulunabilecek özelliğe sahiptir.

İsterseniz ders çalışırken, isterseniz çayın yanına isterseniz televizyon seyrederken ya da kitap okurken, atıştırmalık olarak tercih edeceğiniz gofret, çocuklarınıza da gönül rahatlığıyla verebileceğiniz bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.