logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret 70 g

Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret 70 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret 70 g

“Yeni nesil gofret”in temsilcisinden, kakao severlere özel bir gofret: Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret … Her zamanki Eti mahareti ile.
Durdurulamayan lezzet fırtınası Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret , tam ağzınıza layık, ince mi ince bir gofret. Hem içi hem dışı kakao şöleni bu gofreti bir kez denedikten sonra tekrar tekrar yemek isteyeceksiniz.
İnce ötesi olan her bir kat, üst sınıf kakao kullanılarak fırınlanmıştır. Bu katların arasında ise tam aradığınız yoğunlukta, yumuşacık ve nefis bir kakao kreması var. Çıtır katlar ve ağızda eriyen kakaolu krema şölenine karşı koymak mümkün değil. Bir de bakmışsınız ki, daha henüz bir paketi bitirmeden yenisini açmışsınız bile…
Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Kakaolu Gofret, bir gofretten çok daha fazlası. Evde, okulda, işte, televizyonun karşısında, çayın yanında, kısacası her yerde vazgeçilmez atıştırmalığınız olacak.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.