logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mutfak Domates Salçası 830 g

Besler Mutfak Domates Salçası 830 g


Adet Fiyatı : 9,85 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 118,20 TL
Birim Fiyat: 9,85 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Domates Salçası 830 g

Besler Domates Salça 830 GR

Konserve grubu üyelerinden olan, Besler domates salçası 830 gr kutular halinde satışa sunuluyor. Yemeklerinize lezzet ve renk katan salçanın, küflenmeyi önlemek için soğuk bir ortamda muhafaza edilmesi gerekiyor. Ürünün hava ile temas etmemesi gerekiyor. Bu durumu önlemek için kutu açıldıktan sonra, üzerine bitkisel sıvı yağı ilave edilmeli. Ardından buzdolabında muhafaza edilmelidir.

Yemeklerde lezzetin bozulmaması için, tahta kaşık kullanılmalıdır. Metal kaşıklar, salçanın asitliğinin değişmesine neden olurlar. Bir kutu salça içerisinde, kutunun kendi ağırlığı da dahil olmak üzere, 830 gr ürün bulunuyor. Çorbalarda, tahıl yemeklerinde, hamur işlerinin bazılarında Besler domates salçası güvenle kullanılabilir. Ayrıca kahvaltılarda lezzet veren mezelerin yapımında da kullanılabilir.

Her biri 830 gram ağırlığında olan Besler domates salçasını, Bizim Toptan İnternet mağazasından avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.