logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Öncü Tatlı Biber Salçası 4,3 kg

Öncü Tatlı Biber Salçası 4,3 kg


Adet Fiyatı : 209,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 839,60 TL
Birim Fiyat: 209,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Tatlı Biber Salçası 4,3 kg

Öncü Tatlı Biber Salçası 4300 Gr

Lezzetli mi lezzetli yemekler için Öncü tatlı biber salçası ana malzemelerden biri. Salça deyip geçmemek gerekiyor. Özellikle biber salçası seçerken damağınızda kekremsi bir tat kalmaması adına taze ürünlerden yapılan bir salça seçmeniz gerekiyor.

Sıradan yemekler sıradan salçalara layıksa sizin yemekleriniz özel Öncü tatlı biber salçası 4300 gr kavanozlara layık. Emin olun Öncü salça ile yapılan yemekler herkesin hayranlığını kazanıyor.

Misafirlerinizin yemeklerinizin müptelası olmasını mı istiyorsunuz? O halde Öncü biber salçası ile yemeklere ekstra tat katmak elinizde. Biber salçası içinde bulunduğu tüm yemeklere çok farklı bir lezzet katıyor. Unutmayın, ölçülü kullanmak önemli.

Bahçeden kavanoza ulaşan bir serüven biberin ki. Taze taze toplanıyor, en sağlıklı şekilde kavanoz ile buluşuyor. Kavanozlar ise en kısa sürede sizlere ulaştırılıyor. Dolayısıyla insanlar lezzetli yemeklerin başlıca sırrının Öncü biber salçası olduğunu keşfediyor. Öncü salça ile hazırlanan yemekler, damakta mükemmel bir tat, sofralarda ise unutulmaz anılar bırakıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.