logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ova Un Tip 1 Böreklik & Pastalık 25 kg

Ova Un Tip 1 Böreklik & Pastalık 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ova Un Tip 1 Böreklik & Pastalık 25 kg

Ova Un Tip 1 Börek Pasta

Ova Un tip 1 börek pasta ürünü ile sorunsuz bir biçimde Ova Un Tip1 Börek&Pasta 25 Kgkabaran poğaçalara, böreklere ve lezzetli keklere imza atabilirsiniz. En yüksek kalitede yerli üretim buğdaylardan imal edilmiş olan un besleyicilik bakımından da muhteşem bir etki sunuyor. Hem lezzet hem de kalite konusunda hassas olan kişiler için harika bir tercih olacaktır.

Un seçeneklerine bakıldığı zaman piyasada yer alan diğer ürünlere göre besleyicilik bakımından harika bir fark oluşturulmuştur. Üretim aşamasından paketleme sürecine kadar kalitenin en temel kriter olarak belirlendiğini de net şekilde görebilirisiniz.

Börek ve pastalarınızın lezzetini yerli tohumların hoş rayihası ile birleştirmek isterseniz en doğru yerde bulunuyorsunuz. Bu un ile hazırladığınız böreklerin ve pastaların muhteşem bir dokuya sahip olacağından da emin olabilirsiniz.

Ova markasının muhteşem dokusu sayesinde mutfağınıza hem sağlığı hem de lezzeti aynı anda dahil edebilirsiniz. Kaliteden yana tercihte bulunmak isteyen kişiler için en doğru seçeneklerden biri Ova Un olacaktır. Bu markadan satın alım yaparak yerli tarıma da destek olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.