logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Öncü Domates Salçası 1,65 kg

Öncü Domates Salçası 1,65 kg


Adet Fiyatı : 60,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 365,70 TL
Birim Fiyat: 60,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Domates Salçası 1,65 kg

Öncü Domates Salçası 1650 Gr      

Domates salçası kullanımı yemeklere renk ve lezzet katmak  bakımından büyük öneme sahip. Tabi ki lezzet aşamasında sorun çıkmaması için salçanın hangi firma üzerinden satın alındığına da büyük önem vermelisiniz. Domates salçası kullanımı için kalite ve doğallıktan taviz vermek istemiyorsanız Öncü sizin için en doğru kararlardan biri olacak!

Adeta yazın lezzetli domateslerini evinize kadar getiren bu ürün sayesinde yaptığınız çorbalardan et yemeklerine kadar her şey çok daha sağlıklı ve lezzetli! Öncü üretim aşamasında asla kimyasal kullanmıyor ve doğallıktan taviz vermiyor. Bunun ile ilişkili olarak da elde edilecek olan lezzet seviyesi piyasada yer alan birçok markayı geride bırakacak kadar yüksek!

Öncü Domates Salçası 1650 Gr paketler halinde satışa çıkarılan bu ürünlerin global manada geçerli olan sağlık koşullarına da tam uyumlu olduğu görülüyor. Özellikle içerisinde kimyasal olmaması da büyük beğeni topluyor. Ailecek sağlıkla tüketebileceğiniz bu salçalara Bizim Toptan üzerinden güvenle erişim sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan bu kategoride de elde edebileceğiniz en güvenilir alternatiflerin başında gelir!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.