logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ova Un Çift Geyik Böreklik & Baklavalık 25 kg

Ova Un Çift Geyik Böreklik & Baklavalık 25 kgAdet Fiyatı : 494,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ova Un Çift Geyik Böreklik & Baklavalık 25 kg

Ova Un Çift Geyik Bör Bak

Ova un çift geyik bör bOva Un Çift Geyik Bör.&Bak. 25 Kgak ürünü özellikle muhteşem bir doku elde etmek isteyen kişiler için özel olarak üretilmiştir. Ülkemizin bereketli topraklarından gelen lezzetli buğdaylar ile imal edilmiştir. Her aşamada hem kalite hem de sağlık unsurlarının dikkate alınması gerekiyor. Bu noktada nitelikli bir doku elde etmek ve böreklerinize baklavalarınıza ayrı bir tat katmak adına doğru yerdesiniz.

Un seçimi sırasında besleyici değerlerden yerli üretime öncelik verilmesine kadar birçok alanda dikkatle işlem gerçekleştiriyoruz. En kısa sürede nitelikli bir duruş elde edebilmek ve herkesin hayran kalacağı ürünler oluşturmak için Ova un harika bir seçenek olacaktır.

Börek ve baklavalarda kullanılması için çok daha ince ve yumuşak bir doku oluşturulmuştur. Bu harika rayiha ve lezzet aynı zamanda nitelikli bir doku ile de birleştirilmiştir. Siz de nitelikli kalitenin tadını yerli ürünleri destekleyerek çıkarmak isterseniz doğru noktadasınız.

Buğdayın emek ile büyüyüp geliştirildiği Anadolu coğrafyasının muhteşem rayihası bu un ile sofralarınıza konuk olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.