logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ketçap 1 kg

Besler Ketçap 1 kgAdet Fiyatı : 44,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 534,00 TL
Birim Fiyat: 44,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ketçap 1 kg

Besler Ketçap 1000 Gr

Et yemeklerinden kızartmalara, soslardan makarna çeşitlerine kadar pek çok gıdaya lezzet katan Besler Ketçap önemli bir besin kaynağıdır. Ürün domates, sirke, tuz, şeker, baharat ve bitki özütleri kullanılarak hazırlanır. Bu leziz gıda yemeklerinizin lezzetini de ikiye katlar.

Besler Ketçap protein, yağ ve karbonhidrat içerir. Ketçap ile yepyeni meze çeşitleri hazırlayabilir, farklı soslar geliştirebilirsiniz. Sofranızdan eksik etmemeniz gereken ketçap çocuklara yemek yemeyi sevdirmenin de en kolay yollarından biridir.

Bizim Toptan güvencesi ile üretilen Besler Ketçap kalite düzeyi yüksek bir gıdadır. Ürün 1000 gramlık ambalajında kullanıma sunuluyor. Güvenle tüketebileceğiniz ürün Bizim Toptan internet mağazasının ketçap kategorisi içerisinde tüketiciler ile buluşuyor. Bizim Toptan internet mağazasından en güvenilir gıdalara sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.