logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Mayonez 840 g

Besler Mayonez 840 g


Adet Fiyatı : 13,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 164,98 TL
Birim Fiyat: 13,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Besler Mayonez 840 g

Besler Mayonez 840 Gr

Makarna, kızartma, hamburger gibi çeşitli gıdalara eklediğiniz mayonezin kalitesi, tükettiğiniz gıdanın lezzetinde belirleyici bir faktördür. Eğer damak tadınıza uygun bir mayonez çeşidini kullanmak isterseniz Besler Mayonez tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında bulunuyor.

Besler Mayonez protein, tuz ve lif içeriyor. Tüm kızartma çeşitleri ile birlikte kullanıma uygun olan mayonezi salata ve meze çeşitlerine de ekleyebilirsiniz. Bu sayede daha leziz bir malzeme elde etmiş olacaksınız.

Ambalaj içerisinde 840 gr mayonez bulunuyor. Bizim Toptan güvencesiyle üretilen Besler Mayonez güvenle tüketebileceğiniz ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının mayonez kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin tüm ihtiyaçlarını en kaliteli ürünlerle karşılamak için sizi Bizim Toptan internet mağazasına bekliyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.