logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Marifet Toz Kakao 1 kg

Marifet Toz Kakao 1 kg


Adet Fiyatı : 87,75 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 877,50 TL
Birim Fiyat: 87,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marifet Toz Kakao 1 kg

Marifet Alkalize Toz Kakao 1 Kg

 

Kek ya da kurabiye yapım aşamasında sıklıkla kakao kullanımına yer verilir. Bu nedenle 1 kg olarak sunulan kakao tercih halindedir. Yani sürekli olarak bu tarz yiyeceklere yer verenler 1 kg olarak sunulan kakao siparişinde bulunuyor. Örnek verecek olursak Marifet Alkalize toz kakao 1 Kg şeklinde satın almak isteyenleri karşılamaktadır.

 

Diğer kakao üreten firmalardan farklı olarak daha profesyonel olan markalar arasında. Marifet markasının pastacılık sektörüne özel olarak üretimde bulunduğu görülüyor. Mesela bu nedenle kakao renginin daha koyu tutulması esas alınmıştır. Pasta yapımı sırasında kullanılan kakao sayesinde koyu rengi elde etmek zor olmuyor. Bir de keskin bir şekilde kakao tadına ulaşmanız sağlanmakta.

 

Bizim Toptan içerisinde markanın ürünleri mevcut durumda. Örneğin yukarıda belirttiğimiz gibi 1 kg şeklinde kakao paketine yer verilmiştir. Satın almak isteyenlere de son derece makul olan fiyatlar eşlik ediyor. Ekonomik fiyatlar dahilinde kakao satın almak çok kolay. Üstelik satın alınan ürünün kısa süre içerisinde kapınıza kargolanması sağlanır. Yani hızlı kargolar eşliğinde işiniz kolay olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.