logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 25 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 25 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 25 kg

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 25 Kg

Kırmızı mercimek pek çok yemekte sıklıkla ve tercih ettiğimiz bir gıda ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Çocuk ve yetişkin herkes tarafından tüketilmesi gereken kırmızı mercimek lezzet yemeklerinin yapımına da aracılık ediyor. 

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek kolesterol oranının sıfır olması ve içerisinde birden fazla vitamin, kalsiyum ve potasyum içermesi ile tüketicinin dikkatini çekiyor.

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek 25 Kg, büyük paketiyle uzun süre pek çok güzel yemek yapmanızı sağlayacak. Uzun kullanım ömrü olan kırmızı mercimek ile lezzetli birçok yemek elde edebilirsiniz. 

Besler Mutfak Kırmızı Mercimek ile mercimek çorbası, mercimek köftesi veya mercimekle yapılan sebze yemekleri gibi birçok lezzetli yemek elde edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.