logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Öncü Tatlı Biber Salçası 1,65 kg

Öncü Tatlı Biber Salçası 1,65 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Öncü Tatlı Biber Salçası 1,65 kg

Öncü Tatlı Biber Salçası 1650 Gr

 

Öncü markası tarafından üretilen salçalar çok uzun yıllardır talep görüyor. İstenilen tada sahip olmasından dolayı markanın ürünleri dikkat çekmektedir. Örneğin tatlı biber salçası bunlar arasında yer alıyor. Acı sevmeyenlerin tercihi genel anlamda tatlı biber salçalarından yana olmakta. Yani ana yemeklerin içerisine tatlı olan salçalar ilave ediliyor.

 

Öncü tatlı biber salçası 1650 Gr olarak Bizim Toptan tarafından satışa sunulmakta. Her yemekte kullanılan saçların yüksek gramajları eşliğinde satılması esas alınıyor. Üstelik gramaj değeri yüksek olsa da son derece ekonomik fiyatlara sahiptir. Bu yüzden herkesin tercihi 1650 gr olandan yana oluyor. Özellikle de her gün evinde yemek pişirenlerin bu yönde seçimini yaptığı açık durumda.

 

Biber salçalarının her yemeğe ayrı bir tat kattığı görülüyor. Örneğin çorbalarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun dışında sebze ile et yemeklerinin içerisine de ilave ediliyor. Hatta isteğe bağlı olarak tatlı biber ile domates salçası karıştırılarak ilave edilebilir. Nitekim bu şekilde de hoş lezzetler yakalayabilirsiniz. Yine isteğe bağlı olarak az acılı biber salçası eşliğinde de ana yemek yapımına geçilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.