logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Kırtasiye Malzemeleri Fiyatları

Kırtasiye

42 adet ürün listelenmektedir.

Kırtasiye (42) adet ürün listelenmektedir.
Kırtasiye
42 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Kırtasiye Ürünleri

Okulda ve ofiste pek çok kırtasiye malzemesi kullanılır. Bu malzemeler sundukları pratiklik ve işlevler ile oldukça kullanışlıdır. Yazı yazmak, not tutmak, bir şeyler yapıştırmak, çıktı almak vb. gibi çeşitli işlerde kırtasiye ürünlerinden yardım alabilirsiniz. İsterseniz bu kırtasiye malzemelerini evde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle öğrenciler tarafından oldukça sık tercih edilen bu ürünler, geniş ürün yelpazesi ile pek çok ihtiyacı karşılar.

Kırtasiye Ürünleri Çeşitleri

Kırtasiye malzemeleri oldukça fazla ve farklı seçenekler sunar. Öğrencilerin okul ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için bu ürünler olmazsa olmazdır. Kırtasiye kategorisinde yer alan ürünler arasında en çok tercih edilenler defter ve kalemlerdir. Yazı yazarken kullanılan bu malzemeler hem okulda hem de ofiste oldukça işe yarar. Önemli notları alırken, ders çalışırken mutlaka kalem ve defterlere ihtiyaç vardır. Kalemler de kendi içinde tükenmez, kurşun, keçeli gibi çeşitlere ayrılır. Bunlar arasında kullanım alanınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz.

Kırtasiye ürünleri denince akla ilk gelen malzemeler arasında silgiler, defterler, kalem kutuları, bantlar, zımbalar, ataçlar ve daha pek çok ürün de yer alır. Bu malzemeler ile okulda ve ofiste pek çok işinizi kolay bir şekilde halletmeniz mümkündür. Özellikle koli bandı, ofislerde bir şeyleri yapıştırmak için çok sık kullanılır. Güçlü bir yapıştırıcı olduğu için kalın koli ve kartonları bile kolayca tutturmanızı sağlar. Okul için proje ödevlerinizi hazırlarken de koli bandının bu özelliğinden faydalanabilirsiniz. Geniş bir kategori olan kırtasiye ürünleri içinde hem ofis hem de okul ihtiyaçlarınızın pek çoğunu bulabilirsiniz.

Kullanışlı Kırtasiye Malzemeleri

Bazı işler için özel olarak üretilen kırtasiye ürünlerini kullanmak gerekir. Örneğin; çıktı almak için fotokopi kağıdı ideal özelliklere sahiptir. Fotokopi çekmek, çıktı almak, fax çekmek, tarama yapmak için bu kağıtları tercih ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı boyutlardaki fotokopi kağıtları arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. A4 kağıtları da en sık kullanılan kağıt çeşitlerindendir. Bu kağıtlar, özellikle ödev yaparken, not tutarken, proje hazırlarken vb. kullanılır. Günlük işleriniz ve ders notlarınız için tercih edebileceğiniz klasik kağıtlardandır.

Gün içinde işlerinizi daha pratik hale getirmek için birbirinden fonksiyonel kırtasiye ürünlerini tercih edebilirsiniz. Hem kullanışlı hem de işlevsel kırtasiye eşyaları, size iş ve okul hayatınızda kolaylık sağlar. Uzun ömürlü kullanıma uygun olarak geliştirilen malzemeleri tercih ederek ihtiyaçlarınızı avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Yalnızca okul ve ofis işleriniz için değil, gündelik işlerinizi yaparken de çeşitli kırtasiye malzemelerinden yardım alabilirsiniz.

Kırtasiye Ürünleri Fiyatları

Kırtasiye malzemeleri çok geniş bir kategori olduğu için her ihtiyaca ve bütçeye uygun bir ürün bulmak mümkündür. Kırtasiye ürünleri fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Örneğin; ürünün ne olduğu, markası, gramajı, tasarımı gibi etkenler fiyatlar üzerinde etkilidir. A4 fotokopi kağıdı oldukça fazla seçeneğin olduğu bir üründür. Çeşitli markalar tarafından üretilen bu kağıtların dokuları da birbirinden farklıdır. Bu kullanım ömrünü etkileyeceğinden fiyatların belirlenmesinde göz önünde bulundurulan önemli bir faktördür.

Kırtasiye kategorisindeki ürünlerin kullanım alanları da oldukça önemlidir. Örneğin; yapıştırma işlevine sahip ürünler bant, koli bandı, pritt gibi pek çok seçenek sunar. Bu da kullanım alanını değiştiren ve fiyatları belirleyen bir durumdur. Koli bandı fiyatları, tekli veya çoklu paketlere göre değişiklik gösterebilir. Bandın yapısı, kalınlığı, uzunluğu gibi önemli kriterler, fiyat konusunda devreye girer. Oldukça geniş bir fiyat aralığı sunan kırtasiye malzemeleri arasında hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun ürünleri Bizim Toptan’da bulabilirsiniz.