logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Bizim Toptan

Atıştırmalık Çeşitleri

Atıştırmalık

836 adet ürün listelenmektedir.

Atıştırmalık
836 adet ürün listelenmektedir.
Atıştırmalık
836 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Gün içerisinde hem açlığınızı bastırmak hem de kısa molaları daha keyifli hale getirmek için atıştırmalık çeşitlerini deneyebilirsiniz. Birbirinden leziz mini ve baton kekler, mısır ve patates cipsleri, bisküvi çeşitleri ve daha onlarca ürün grubu atıştırmalık kategorimizde yer alıyor. Tamamı kalite düzeyi yüksek ürünlerden oluştuğu için güvenle tüketebilirsiniz.

Sadece evde değil, iş yerinde de tüketebileceğiniz tek porsiyonluk atıştırmalık çeşitleri tatlı ihtiyacınızı giderebilir ve açlığınızı yatıştırabilir. Bisküvi ve kek çeşitleri ile çay saatlerini daha leziz kılabilirsiniz. Çıtır lezzetiyle çocukların da severek tükettiği krakerler, sağlığa faydalı olan kuru yemiş ve kuru meyve çeşitleri küçükten büyüğe herkesin favorisi. 

Sütlü, bitter, kakaolu çikolata ve gofret çeşitleri, sakızlar ve şekerlemeler de atıştırmalık alternatifleriniz arasında yer alıyor. Ürün çeşitlerini konuklarınıza ikramlık olarak da sunabilirsiniz. Ülker, Eti, Şölen, Nestle, Peyman ve Cici gibi güvenilir markaların tüm ürünlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sabahları kahvaltı olarak tüketebileceğiniz tahıl gevreği çeşitleri de yine atıştırmalık kategorimizde yer alıyor. Atıştırmaktan hoşlandığınız tüm gıda çeşitlerini mağazamızda bulabilir, hemen sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.