logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Hanımeller Çokodamla Kurabiye 82 g 18'li

Ülker Hanımeller Çokodamla Kurabiye 82 g 18'li


Koli Fiyatı (18 Adet) : 79,20 TL
Birim Fiyat: 4,40 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hanımeller Çokodamla Kurabiye 82 g 18'li

Ülker Hanımeller Çokodamla Kurabiye

Ülker Hanımeller Çokodamla Kurabiye , evinden uzak ve annesinden ayrı olanlar için çok daha anlamlı bir ürün. Çünkü tam anlamı ile bir anne elinden çıkmış kadar lezzetli. Annelerinizin pişirmiş olduğu kurabiyeleri aratmayacak kadar güzel bir lezzete sahip. Ülker firmasının en iddialı ürünlerinden birisi. Çokodamla, 82 gram olacak şekilde üretildi. Hijyenik şartlarda paketlendi.

Harika bir kurabiye hamuru, içinde yer alan lezzetli çikolata damlacıkları ile tam anlamı ile özel bir tada sahip. Özellikle taze olması en dikkat çekici özelliği. Sanki fırından yeni çıkmış kadar kıtır kıtır. Sert olmaması, yenilmesini ve hazmedilmesini kolaylaştırıyor. Sahip olduğu tazeliği çok uzun bir süre boyunca korumasını bilmekte. Hem çikolata hem de kurabiyeyi aynı anda tatmak isteyenler için en başarılı seçim.

Kurabiye, arkadaş toplantılarının vazgeçilmezi. Gelen misafirlere ikram edebileceğiniz en doğru ürün. Kahve ya da çay ile tüketmek mümkün. Anne şefkatinin bir lezzete dönüştüğü kurabiyeyi, Bizim Toptan sitesi üzerinden sipariş etmeniz son derece kolay.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.