logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Biskü 100 g 24'lü

Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Biskü 100 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 278,40 TL
Birim Fiyat: 11,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Biskü 100 g 24'lü

Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi

Nefis tahıl kokusu ve lezzeti ile ağzınızda kolayca dağılan Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi kolisi içerisinde Süt, yulaf ve özel kreması ile eşsiz bir lezzete sahip olan bisküvileri çay saatlerinizde afiyetle tüketebilirsiniz.

Gevrek yapısı ve içerisindeki kreması sayesinde keyif dolu anlar yaşamanızı sağlayan Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi’leri güneşten, nemden ve sıcaktan koruyabileceğiniz mekanlarda sakladığınız zaman uzun süre taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

Günün her anında yanınızda da taşıyabileceğiniz ufak boyutlu paketlere sahip olan kremalı bisküvilere Bizim Toptan internet mağazasının kremalı bisküvi kategorisinden ulaşabilir ve siparişlerinizi bizlere verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.