logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hanımeller Fındıklı Bisküvi 82 g 18'li

Ülker Hanımeller Fındıklı Bisküvi 82 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 172,80 TL
Birim Fiyat: 9,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hanımeller Fındıklı Bisküvi 82 g 18'li

Ülker Hanımeller Fındıklı Bisküvi

Annenizin elinden çıkan o en sevdiğiniz kurabiyeleri istediğiniz zaman bulmak ister misiniz? Hem de en çok ihtiyacınız olan zamanda sadece bir paket uzaklıkta erişmek ne kadar hoş değil mi? Bunun için Ülker Hanımeller Fındıklı Bisküvi seçeneğinden yana tercihinizi yapmalısınız.

Bisküvi ağızda erir, keskin bir tada ve muhteşem fındık parçaları ile çok daha lezzetli bir forma sahiptir. Ülker Hanımeller Fındıklı, çay saatlerinde en çok tercih edilen bisküvi türlerinden biridir. Evde, okulda, yolda veya başka herhangi bir yerde, çay ve kahve eşliğinde çerezlerin yanı sıra çeşitli alkolsüz içecekler ile de tüketebilirsiniz.

Ambalajda 82 gr. ürün bulunur. Her biri 88 gr olan ve toplam 18 adet olan bu ürün, Bizim Toptan web sitesinde bisküvi kategorisinde mevcuttur. Tüm ihtiyaçlarınız tek bir tıklamayla kapınıza kadar geliyor. Size de paketi açıp lezzete şahit olmak kalıyor. Bu bisküvi türü çok eski zamanlardan beri “Anne eli değmiş” sloganı ile milyonların evlerinde baş rolde yer almaktadır. Ürün yelpazesi olarak piyasanın enlerindendir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.