logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Canpare Fındık Kremalı Bisküv 81 g 24'lü

Ülker Canpare Fındık Kremalı Bisküv 81 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 211,20 TL
Birim Fiyat: 8,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Canpare Fındık Kremalı Bisküv 81 g 24'lü

Ülker Rondo Canpare Fındık Kremalı Bisküvi

Ülker Rondo Canpare Fındık Kremalı Bisküvi kolisinde fındık kremalı enfes tada sahip kremalı bisküvi yer alıyor. Yoğun fındık kremasına sahip olan Ülker Rondo kremalı bisküviler son derece etkili bir enerji kaynağıdır.

Vücudunuzun daha zinde ve enerjik olmasını sağlayan fındık kremalı bisküvileri sabah kahvaltılarınızda da tüketebilirsiniz. Çay ve kahve saatlerinizde dilerseniz sevdikleriniz ile birlikte de paylaşabileceğiniz Ülker Rondo bisküviler taze kurabiye tadını sizlere sunmaktadır.

Kremalı bisküvi kategorimizde yer alan Ülker Rondo Canpare Fındık Kremalı Bisküvi siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden iletebilirsiniz. Siparişlerinizi adresinize kadar hızlıca teslim etmekteyiz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.