logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çokoprens Bisküvi 81 g 18'li

Ülker Çokoprens Bisküvi 81 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 172,80 TL
Birim Fiyat: 9,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokoprens Bisküvi 81 g 18'li

Ülker Çokoprens Bisküvi

Çocukluğunuzu hatırlamanızı sağlayacak bisküvi çeşitlerinden biri olan Ülker Çokoprens Bisküvi uzun yıllardır severek tüketilen bir ürün. İçi leziz bir çikolata kreması ile kaplı olan bu bisküvi çıtır lezzetiyle damaklarda muhteşem bir tat bırakıyor.

Ülker Çokoprens Bisküvi sandviç bisküvi türünde. Çay saatlerinde tüketilebilen ürün gün içerisinde hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından atıştırmalık olarak da tüketilebilir. Ayrıca soğuk içeceklerle de tüketime uygun bir ürün.

Ambalaj içerisinde 81gr ürün bulunuyor. Her biri paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının bisküvi kategorisini ziyaret edebilirsiniz. En sevdiğiniz lezzetler size sadece tek tık uzaklıkta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.