logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Canpare Çikolata Kremalı Bisk 81 g 24'lü

Ülker Canpare Çikolata Kremalı Bisk 81 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 230,40 TL
Birim Fiyat: 9,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Canpare Çikolata Kremalı Bisk 81 g 24'lü

Ülker Rondo Canpare Çikolata Kremalı Bisküvi

Bisküvi segmentindeki en güçlü markalardan birisi olan Ülker, tüketicileri için vazgeçilmez lezzetler üretmeye devam ediyor. Ülker Rondo Canpare, bu özel lezzetlerden bir tanesi. Kendisine has bir hayran kitlesi olan Rondo Canpare, çikolata kreması ile enfes bir lezzet şöleni.

Bisküvi paketi açıldıktan kısa bir süre sonra tüketilmesi gereken ürün gruplarındandır. Serin bir ortamda saklamalısınız. Birçok farklı içecek türü ile birlikte tüketilebilir. Kola, gazoz, çay gibi sıcak ve soğuk birçok içecek ile Ülker Rondo Canpare Çikolata Kremalı Bisküvi kahvaltı ve beş çaylarınızın vazgeçilmezi olacak.

Kremalı bisküvi kategorisinde 81 Gr paketler halinde satışa sunulan çikolata kremalı bisküviyi, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.