logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Puf Kakaolu 18 g 48'li

Eti Puf Kakaolu 18 g 48'liKoli Fiyatı (48 Adet) : 134,40 TL
Birim Fiyat: 2,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Puf Kakaolu 18 g 48'li

Eti Puf Kakaolu

Özenle hazırlanmış bisküvi üzerinde bol miktarda marshmallow ve üzerinde yine bol miktarda kakao granülleri. Eti Puf Kakaolu işte bu üç mükemmel lezzetin muhteşem uyumundan doğuyor. Uzun yıllardır küçük büyük herkesin severek tükettiği bir ürün olmayı başaran bu lezzetten siz de kendinizi mahrum bırakmayın.

Kakao tadından ve aromasından hoşlananlar için hazırlanan Eti Puf Kakaolu tatlı ihtiyacını karşılayabileceğiniz bir atıştırmalık. Her 100 gram üründe 2,6 mg lif ve 3,1 mg protein yer alıyor.

Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinde yer alan ürün koli içerisinde tüketiminize sunuluyor. Çikolata kaplamalı kategorisi içerisinde özlediğiniz pek çok lezzeti bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.