logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Sütlü Bebe Bisküvisi 800 g

Ülker Sütlü Bebe Bisküvisi 800 gAdet Fiyatı : 95,00 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 304,00 TL
Birim Fiyat: 76,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Sütlü Bebe Bisküvisi 800 g

Ülker Bebe Bisküvisi Sütlü

Bol miktarda süt kullanılarak üretilen Ülker Bebe Bisküvisi Sütlü aynı zamanda bebeklerin gelişimi açısından son derece önemli olan yumurta da içeriyor. Besleyici, doyurucu ve bir o kadar da lezzetli olan ürün bebeklerin severek tükettiği bir gıda. Birbirinden leziz mamalar hazırlamak için ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Ülker Bebe Bisküvisi Sütlü tam 12 farklı vitamin ve 7 mineral içeriyor. Bebeklerin gelişim sürecinde ihtiyaç duydukları tüm vitamin ve minerallere sahip olduğundan besin değeri yüksek bir bisküvi olmayı da başarıyor.

Ambalaj içerisinde 800 gr ürün bulunuyor. Ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının bebe bisküvisi kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bebeğinizin tüm gıda ihtiyaçları internet mağazasında ve tek tıkla kapınıza geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.