logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çokoprens Bisküvi 300 g

Ülker Çokoprens Bisküvi 300 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokoprens Bisküvi 300 g

Ülker Çokoprens Bisküvi

Tatlı ve tuzlu çerez çeşitleriyle dikkat çeken Ülker klasik lezzetleri sayesinde herkesin zevkine hitap etmeyi başaran nadir markalardan biridir. Çokoprens de beğenisini uzun zamandır devam ettirebilen nadir ürünler arasında sayılmaktadır. Yetişkinlerin ve çocukların da sevdiği bu tadı herkes en az bir kere tüketmiş olmalı.

Ürün muhteşem çikolata kreması ile kaplanmış bir sandviç şeklindedir. İki çıtır kurabiye, arasındaki çikolatalı kremayı daha da lezzetli hale getirir. Ülker Çokoprens Bisküvi , besin değeri yüksek, tatlı ve besleyici bir atıştırmalıktır. Bu ürünü açlığı gidermek veya tatlı ihtiyaçlarınızı karşılamak için deneyebilirsiniz. Paketinde kurabiye bulunur. Bu ürünü Bisküvi kategorisinden Bizim Toptan online mağazasından temin edebilirsiniz. Sadece tek bir tıklama ile ürününüz adresinize ulaşacaktır. Evinizin ve iş yerinizin diğer ihtiyaçları için, sadece çevrimiçi mağazayı ziyaret etmeniz bile yeter.

Ülker Çokoprens kremalı bisküvi herkes için hafif bir aperatiftir. Çay saatlerinde, ani bir acıkma ya da tatlı krizlerinde, yolda giderken, ders arasında, yer ve zaman fark etmeden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Hem lezzeti hem hafif aroması hem de şekli ile beğenileri üzerine alabilecektir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.