logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Katkat Tat Çilekli Milföy 28 g 24'lü

Ülker Katkat Tat Çilekli Milföy 28 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Katkat Tat Çilekli Milföy 28 g 24'lü

Ülker Kat Kat Tat Çilekli Milföy

Çıtır bir milföy hamurunun içerisinde tadına doyamayacağınız bir krema yer alıyor. Ülker Kat Kat Tat Çilekli Milföy farklı bir atıştırmalık isteyenlerin keyifle tüketebileceği bir ürün. Çilekli kreması ağızda dağılarak damaklarda hoş bir tat bırakıyor.

Ülker Kat Kat Tat Çilekli Milföy çocukların da severek tükettiği bir ürün. Leziz tadıyla gün içerisinde keyifli anlar yaşamak isterseniz de tercih edebilirsiniz. Tatlı krizlerini bastırmak ya da açlığınızı gidermek için de tüketebileceğiniz bir ürün.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Her biri paket şeklinde bu ürünü temin edebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinde bulunan bu ürünü konuklarınıza da ikram edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.