logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Probis Proteinli Bisküvi 280 g

Ülker Probis Proteinli Bisküvi 280 gAdet Fiyatı : 47,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 451,20 TL
Birim Fiyat: 37,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Probis Proteinli Bisküvi 280 g

Ülker Probis Proteinli Bisküvi

Tatlı bisküvi bölümü Ülker Probis ürünü ile son zamanlarda ilgi çekmeye devam etmektedir. Kremalı kakao ve muz tadının yanı sıra tatlı sevenler de dahil olmak üzere, herkesin damağında eşsiz ve unutulmaz bir iz bırakan bu bisküvinin adı da bazı sırlar içermektedir. Ürünün ismindeki ilk hece proteini ve ikinci hece de bisküvi kelimesini temsil etmektedir. Pratik ve tatmin edici bir atıştırmalıktır.

Probis, iki yuvarlak bisküvi arasına yerleştirilmiş bir muz kremasından oluşur. Kurabiye üzerindeki geometrik şekiller arasındaki boşluklarda görünen çikolatalı krema, hem göze hem de damak tadına hitap ediyor. Olağandışı lezzetlere merakı olan herkese zevk veren Ülker Probis Proteinli Bisküvi bisküvi, çay saatlerinde özellikle tercih edilir. Probis, bir çanta içinde kolaylıkla taşınabilir, pratik bir atıştırmalık olarak tüketilebilir.  

Muzun eşsiz lezzetinin kremada buluşturulması, ürünün oldukça çekici olmasını sağlayan bir ayrıntıdır. Çünkü bu lezzete karşılık gelen çok nadir ürün vardır. Çantanızda her zaman lezzetli bisküviler bulundurmak, 5 çay servisi sırasında ikramlarda bulunmak için bu atıştırmalık çok iyi bir seçenek olabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.