logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Haylayf Bisküvi 64 g 24'lü
  • resm Ülker Haylayf Bisküvi 64 g 24'lü

Ülker Haylayf Bisküvi 64 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 150,00 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Haylayf Bisküvi 64 g 24'lü

Ülker Haylayf Bisküvi

Kendine has benzersiz lezzetler listesinin en üst sıralarında yer alabilecek bir ürün olan Ülker markasının Ülker Haylayf Bisküvi, günün her saatinde tüketilmeye hazır bir lezzet.

Kendisine has ambalajında satılan üstü şeker kaplamalı bu tatlı bisküvi vazgeçilmezlerinizden olacak. İster çay yanında, ister acıktığınızda öğün arasında atıştırmalık olarak rahatça tüketileceğiniz bir yiyecek. Hatta süte ya da çaya batırarak da tüketebilirsiniz.

Son gününe kadar lezzetini ve tazeliğini kaybetmeyen ve bisküvi kategorisinde satılan bu muhteşem şekerli bisküviyi çok özel fiyatlar ile Bizim Toptan internet mağazasından kolayca dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.