logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cin Tekli Portakallı 25 g 36'lı

Eti Cin Tekli Portakallı 25 g 36'lıKoli Fiyatı (36 Adet) : 115,20 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cin Tekli Portakallı 25 g 36'lı

Eti Cin Tekli Portakallı

Çok yıllı bir geçmişe sahip olan Eti, damak tadını iyi bilenlere hitap etmek için yıllardır lezzetlerini sürdürmektedir. Portakal aroması ile bisküviyi bir araya getirmek kaç kişinin aklına gelirdi ki? Ama eski zamanlardan beri severek tükettiğimiz bu ikili Eti Cin ile asırlardır damaklarımızı Eti sayesinde şenlendiriyor. Lezzet tomurcuklarınızı harika tadıyla hareketlendirecek olan bu ürün, çok uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelebilir.

Portakallı jöle ile doldurulmuş kurabiyeler çok sayıda kakao granül ile de süslenmiştir. Eti Cin Portakal, kurabiye, jöle ve granüllerden oluşur. Her birinde kurabiye vardır. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen Eti Cin Tekli Portakallıherkesin tatlı krizlerine yetişebilir. İçeriği vücudunuzun ihtiyaçlarını da karşılayabilir. Örneğin, her 100 g ürün 4.7 g protein ve 2.7 g fiber içerir.

Sıcak ve soğuk içeceklerle birlikte kullanılabilir. Çerez kategorisinde bulunan Eti Cin Portakal, Bizim Toptanın yararları ile kapınıza gelecek. Ayrıca bilinçli olarak tüketeceksiniz. İstediğiniz zaman atıştırmalık olarak yiyebileceğiniz Eti Cin Portakalı alabilir, hemen tüketmeye taze taze başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.