logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Probis Sandviç Bisküvi 75 g 18'li

Ülker Probis Sandviç Bisküvi 75 g 18'li



Koli Fiyatı (18 Adet) : 201,60 TL
Birim Fiyat: 11,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Probis Sandviç Bisküvi 75 g 18'li

Ülker Probis Sandviç Bisküvi

Atıştırma saatlerinizi yoğun bir lezzetle buluşturmak isterseniz Ülker Probis Sandviç tercih edebileceğiniz bisküvilerden biri. Sandviç şeklinde hazırlanmış olan bu bisküvi hem lezzetli hem de gayet doyurucu. Sıcak içeceklere çok yakışan ürün protein içeriği ile dikkat çekiyor.

Kakao ve muz kreması ile çok daha leziz bir form kazanmış olan Ülker Probis Sandviç koli içerisinde adresinize gelecek. Kolide 18 adet ürün mevcut. Her ürün bisküvi içeriyor. Çocuklarına besleyici bir atıştırmalık sunmak isteyenlere öneririz.

Bizim Toptan internet mağazasının bisküvi kategorisinde yer alan bu lezzet sadece tek tıkla kapınıza kadar gelmeye hazır. Lezzet tedarikçiniz olan internet mağazamız favori bisküvilerinizi kısa sürede adresinize ulaştırıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.