logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi 8x61 g

Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi 8x61 gAdet Fiyatı : 47,50 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 304,00 TL
Birim Fiyat: 38,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi 8x61 g

Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi 

Ülker’in klasik lezzetlerinden biri haline gelen Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi iki çıtır bisküvi arasında beyaz kremasıyla mutlaka denemeniz gereken bir lezzet. Çay ve kahve ile birlikte tüketilebilir, açlığı bastırmak için de tercih edilebilir.

Ülker Kremalı Sandviç Bisküvi bitkisel yağ, buğday unu, yağsız süt tozu, yapay aroma, şeker, asit düzenleyici, mısır nişastası, peynir altı suyu tuzu, glukoz şurubu, fruktoz şurubu, emülgator ve kabartıcılar içeriyor.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Her biri hazır paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü çay saatlerinizi daha leziz kılmak için de tercih edebilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının kremalı bisküvi kategorisinde yer alıyor. Tek tıkla kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.