logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dore Sade Krema Dolgulu Çikolatalı Bisküvi 86 g 24'lü

Ülker Dore Sade Krema Dolgulu Çikolatalı Bisküvi 86 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dore Sade Krema Dolgulu Çikolatalı Bisküvi 86 g 24'lü

Ülker Dore Dolgu Çikolatalı Bisküvi

Ülker Dore Dolgu Çikolatalı Bisküvi, bir koli içerisinde satışa sunuluyor. Toptan olarak satın almak isteyen kişiler için özel olarak paketlendi. İçinde ürün var. Her birisinin ağırlığı ise olarak karşımıza çıkmakta. Ülker firmasının en lezzetli bisküvileri arasında yer alıyor.

Hem çikolata hem de bisküvi tadını aynı anda hissetmek mümkün. Dore dolgu bunun için özel olarak üretildi. Bisküvinin arasında özel bir krema koyuldu. Üst kısmı ise çikolata ile kaplandı. Özel kakao çekirdekleri kullanılarak üretilen çikolatanın tadı, krema ve bisküvi ile harmanlandı. Ortaya bu harika ve eşsiz ürün çıktı.

Dore dolgu bisküvi, sabah kahvaltısına vakti olmayanlar için ideal bir ürün. Aynı zamanda arkadaşlarınız ile bir araya geldiğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Ağızda hemen dağılıyor. Son derece taze. Bu özelliğini uzun bir süre boyunca muhafaza edebilmekte. En güzel çay ile tüketiliyor. Daha farklı seçimler yapmak da mümkün. Bizim Toptan sitesinden siparişi verilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.