logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Biskrem Extra Kakao Kremalı 184 g 12'li

Ülker Biskrem Extra Kakao Kremalı 184 g 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Biskrem Extra Kakao Kremalı 184 g 12'li

Ülker Biskrem Extra Kakao Kremalı

Ülker biskrem extra kakaolu kremalı ağızda kolay dağılan yumuşak bir lezzete sahiptir. Dış kısmı kakao kaplı, içi ise dolgulu kremadan hazırlanmıştır. Kadınlar ya da erkekler fark etmeksizin herkesin damak zevkine uygun bir şekilde üretilmiştir. Paketi açılmadığı süre boyunca tazeliğini korur.

Çay saatlerinin vazgeçilmezlerden biri haline gelen Biskrem, uzun yıllar geçse bile popülerliğini korur. Yumuşak, hafif ve aynı zamanda aromatik bir lezzete sahiptir. Beklenmedik bir misafiriniz geldiğinde ya da sevdiklerinize istediğiniz zaman ikram edebileceğiniz atıştırmalıklar kategorisinde yer alır.

Kakaolu bir aromaya sahip olan Biskrem, serin ve kuru yerde korunmalıdır. Paketi açıldıktan sonra hemen tüketmek, tazeliğinin kaybolmaması adına yararlı olacaktır. Fiyatı ise son derece uygun olduğundan dolayı bütçelere hitap eder.

Pratik, lezzetli ve aynı zamanda doyurucu bir atıştırmalık olarak karşımıza çıkar. Ülker bünyesinde üretilen Biskrem, hijyenik koşullarda büyük bir titizlikle paketlenmiştir. Yoğun kakao aromasına rağmen rahatsız etmez ve lezzeti oldukça yüksektir. Yetişkinler kadar çocuklarında sevebileceği bir üründür.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.