logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Pötibör Bisküvi 800 g

Ülker Pötibör Bisküvi 800 gAdet Fiyatı : 68,80 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 333,60 TL
Birim Fiyat: 55,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Pötibör Bisküvi 800 g

Ülker Pötibör Bisküvi

Ülker Pötibör Bisküvi paketinin içerisinde lezzetli ve enerji deposu pötibör bisküvi bulunmaktadır. Bisküvi kategorimizde yer alan Ülker Pötibör Bisküviler az mayalanmış un ile elde edildiğinden dolayı nemli ortamlarda tutulmamalıdır.

Buğday unu, bitkisel yağlar, kabartma tozu, şeker ve su ile üretilen pötibör bisküviler ile dilerseniz kendi evinizde lezzetli pastalar ve tatlılar da yapabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden satın alabileceğiniz Ülker Pötibör Bisküvi, günün her saatinde tüketebileceğiniz ve kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz bir lezzet.

Ufak boyutu ile çantanızda her daim yer ayırabileceğiniz Ülker Pötibör Bisküviyi çay saatlerinizde sevdikleriniz ile de birlikte paylaşarak daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.