logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Gazlı İçecek Fiyatları

Gazlı İçecekler

132 adet ürün listelenmektedir.

Gazlı İçecekler (132) adet ürün listelenmektedir.
Gazlı İçecekler
132 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Gazlı İçecekler

Günün her saati rahatlıkla tüketebileceğiniz gazlı içecekler, kendine has aroması ve lezzeti ile ön plana çıkar. Daha çok ara ve ana öğünle beraber tüketilen bu içecekler, yemeklerle hoş bir sunum oluşturur. Sadece yemeklerle değil çeşitli tatvve atıştırmalıkların yanında da bu içecekleri tüketebilirsiniz. Gazlı içecekler arasında pek çok markayı görmek mümkündür. Bu ürünlerin her biri farklı aromalara ve lezzetlere sahiptir. Böylelikle damak tadınıza uygun ürünü bularak bu lezzetin farkına varabilirsiniz. Gazlı içecekler arasından dilerseniz meyveli olanlara yönelebilirsiniz. Mandalina, portakal gibi farklı meyvelerin aromasından oluşan bu içeceklerden zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bunlar özel formülasyona sahip olması nedeniyle farklı damak tatlarına da hitap eder. İçeceklerin her biri farklı gramaj seçenekleriyle satışa sunulur. Tek kişi için kutu şeklinde satılan ürünler daha uygunken kalabalık aileler daha büyük gramaj seçeneklerine yönelebilir.

Tadı ile Hoş Bir Aromaya Sahip Gazlı İçecek

Günümüzde sıklıkla tüketilen gazlı içecek, kendine has aroması ile ağızda hoş bir lezzet bırakır. Meyve aromalı gazlı içecekleri sıcak günlerde soğuk olarak tüketebilir, hararetinizi giderebilirsiniz. Bu tarz içecekler pet şişede satılabileceği gibi aynı zamanda kutu şeklinde de temin edilebilir. Kalabalık gruplar daha ekonomik olması sebebiyle pet şişede satılan litrelik boyları tercih edebilirler. Diğer yandan kutu kolalar 6, 12 ve 24 gibi seçenekler ile de piyasada yer alır. Kalabalık misafir sofraları hazırlarken çoklu paketleri seçebilirsiniz. Çoklu paketler sayesinde market, restoran, kafe gibi işletmelerin ihtiyacı da karşılanır. Kola fiyatları ürünboyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Ailenizle birlikte tüketmek için 1 litre veya 1,5 litre; kalabalık sofralar için ise 2 ve 2,5 litrelik halinde satılan içecekleri tercih edebilirsiniz. Bu yüzden satın almadan önce tercihinizi ihtiyacınız doğrultusunda belirlemelisiniz. 

Birbirinden Lezzetli Gazlı İçecek Ürünleri 

Yemeklerin yanında ferahlatıcı içecek bir şeyler arıyorsanız;gazlı olan ürünlere yönetebilirsiniz. Birbirinden farklı gazlı içecek markaları sayesinde seçim yapmakta zorlanmazsınız. Diğer yandan enerji içeceği seçeneklerine de göz gezdirebilirsiniz. Bunlar sayesinde enerjinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda piyasada birbirinden farklı enerji içeceği markaları yer alır. Enerji içecekleri, gazlı veya gazsız olabileceği gibi bitki özleri ve tatlandırıcılar içerebilir. İçeriğinde yer alan kafein ile gün boyu daha enerjik ve keyifli hissetmenizi sağlar. Enerji içecekleri genellikle kutu şeklinde satışa sunulur. Bunlar tek olarak satılabileceği gibi 12 ve 24'lü paketler halinde de temin edilebilir. Siz de ihtiyacınız doğrultusunda değişken enerji içeceği fiyatları ile bu zevke ortak olabilirsiniz.

Avantajlı Seçenekler Sunan Gazlı İçecek Ürünleri 

Gazlı içecek çeşitleri arasında şekerli, şekersiz ve light gibi seçenekleri görmek mümkündür. Şekersiz olanlar daha çok diyet yapmak isteyenlerin tercihi arasında yer alır. Bunların her birinin fiyatı hacmine göre değişiklik gösterebilir. Daha çok işletmeler ve geniş aileler 12’li ve 24’lü seçenekleri tercih edebilirler. Diğer yandan litrelik olarak satılan 4’lü olanlar da kamp ve piknik gibi gezilerde tüketilebilir. Gazlı içecek fiyatları ürün içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Diğer yandan tercihinizi enerji içeceklerinden yana da kullanabilirsiniz. Enerji içeceği çeşitleri arasında arasında farklı markaları görmeniz mümkündür. Bunlar 4’lü, 12’li ve 24'lü paketler halinde satışa sunulabilir. Siz de bu ürünlerden birini satın alabilirsiniz.

Burn, Pepsi, Coca Cola, Red Bull ve Çamlıca gibi markaların en özel lezzetlerinde tek tıkla kolayca ulaşabilir, kampanyalı fiyat ayrıcalıkları ile anında satın alabilirsiniz. Günün her anında lezzet ve damak tadına özel tatlar sunar.