logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burn Enerji İçeceği 250 ml 12'li

Burn Enerji İçeceği 250 ml 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 318,00 TL
Birim Fiyat: 26,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burn Enerji İçeceği 250 ml 12'li

Burn Enerji İçeceği 250 Ml

Dikkat dağınıklığını önlemeniz ya da uzun süre araç kullanmanız gereken durumlarda tüketebileceğiniz Burn Enerji İçeceği enerji veren bir etkiye sahip. Dikkat dağınıklığını önleme ve daha kısa sürede konsantrasyon sağlama özelliğine de sahip olan enerji içeceği dünya genelinde 100’den fazla ülkede tüketiliyor.

Burn Enerji İçeceği 250 ml yaklaşık 134 kalori değerine sahip. Su, şeker, asit düzenleyici, taurin, karbondioksit, ginseng, antioksidan, B3 vitamini, B1 vitamini gibi çeşitli bileşenler kullanılarak üretiliyor.

Bizim Toptan internet mağazasının enerji içecekleri kategorisinde bulabileceğiniz bu ürün 12 adetlik koli içerisinde tüketime sunuluyor. Her bir enerji içeceği 250 ml ürün barındırıyor. Tek içimlik bu lezzeti atıştırmalık çeşitleri ile birlikte de deneyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.