logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Red Bull Enerji İçeceği 250 ml 24'lü
  • resm Red Bull Enerji İçeceği 250 ml 24'lü

Red Bull Enerji İçeceği 250 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 717,60 TL
Birim Fiyat: 29,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği 250 ml 24'lü

Dikkatinizi toplamakta zorlandığınızda, daha fazla enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda tercih edebileceğiniz ürünler arasında Red Bull Enerji İçeceği de bulunuyor. Çeşitli B vitaminleri içeren ürünün soğuk olarak tüketilmesi öneriliyor.

Red Bull Enerji İçeceği kafein, taurin, sakaroz, glukoz, glukoronoloktan ve Alp Dağları’ndan gelen kaynak suyu kullanılarak üretiliyor. Atıştırmalık çeşitleri ile birlikte de tüketebilirsiniz. Günün her saatinde içilebilen ürün serinlemek istediğinizde de tercih edebileceğiniz bir içecektir.

Red Bull Enerji İçeceği tüm dünyada sporcular, öğrenciler, yorucu mesleklerde çalışanlar ve uzun yol sürücülerinin en iyi dostudur.

Her biri 250 ml olan toplam 24 adetlik ürün tek pakette kullanıma sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının enerji içecekleri kategorisinden temin edebilirsiniz. Ürüne tek tıkla ulaşabilir ve kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.