logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Pepsi Cola Kutu 330 ml 24'lü

Pepsi Cola Kutu 330 ml 24'lü


Koli Fiyatı (24 Adet) : 182,40 TL
Birim Fiyat: 7,60 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pepsi Cola Kutu 330 ml 24'lü

Pepsi Cola Kutu 330 Ml

Soğuk içecek çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan Pepsi Cola Kutu ambalajı ile artık daha pratik bir şekilde tüketilebiliyor. Çantanızda dahi güvenle taşıyabileceğiniz kutu ambalajı evde, işyerinde ve dilediğiniz her yerde ürünü tüketebilmenize olanak tanıyor.

Pepsi Cola Kutu formülü tam olarak bilinemeyen bir içecek. Çocuklar da bu lezzete yetişkinler kadar bayılıyor. Asitli bir içecek olan Pepsi Cola oda ısısında da tüketilebilir. Atıştırmalık çeşitleriyle beraber de içebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 330 ml ürün bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının cola kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitlerini aramanıza ya da alışverişe zaman ayırmanıza gerek yok. İnternet mağazasından temin ettiğiniz ürünlerin tamamı adresinize kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.