logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pepsi Cola Fuji 200 ml 24'lü

Pepsi Cola Fuji 200 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 276,00 TL
Birim Fiyat: 11,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pepsi Cola Fuji 200 ml 24'lü

Pepsi Cola Fuji

Pepsi Cola fuji sayesinde muhteşem bir rayiha ile tanışabilirsiniz. Pepsi sizin için eşsiz bir formül ortaya koymuştur. Bu formül dört mevsim vazgeçemeyeceğiniz bir ferahlık sunacaktır. Harika bir içeriğe sahip olması sofralardaki yerini giderek sağlamlaştırmasını mümkün kılıyor. Siz de hala tanışmadıysanız Pepsi’ye muhakkak bir şans vermelisiniz.

Cola sayesinde yemeklerin dokusunda ve lezzetlerinde bir değişim ortaya çıkarmayacak harika bir rayihaya kavuşabilirsiniz. İçeriğinde yer alan ferahlatıcı tanecikler ile kendinize zaman ayırabilir ve kendinize net bir biçimde bir ödül sunabilirsiniz.

Eşsiz lezzet sizin için uyku açılması konusunda da harika bir tercih olacaktır. Uzun bir günün ardından çalışmanız gereken birkaç saat daha bulunuyorsa muhakkak Pepsi’den yardım almalısınız. İçerisinde yer alan kafein sayesinde uykunuzun açılmasını ve daha dinç bir zihne sahip olmanızı mümkün kılar.

Üretim aşamasından piyasaya sürülme sürecine kadar büyük bir özen gösteriliyor. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerin tam manası ile beğenilerine hitap edecek bir yapının oluşturulması en temel unsurlardandır. Lezzetli bir gün geçirmek için Pepsi en doğru seçim olacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.