logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pepsi Cola 1 L
  • resm Pepsi Cola 1 L

Pepsi Cola 1 LAdet Fiyatı : 23,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 282,00 TL
Birim Fiyat: 23,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pepsi Cola 1 L

Pepsi Cola 1 Lt (12 Adet)

Pepsi Cola ülkemizde son dönemlerde sofraların vazgeçilmezi haline geldi. Her yemeğin yanında muhteşem bir tat veren bu içecek şekerli, şekersiz ve light seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Hangisi sizin damak tadınıza daha uygun ise onu seçerek sorunsuz bir biçimde siparişinizi verin. Dilerseniz toptan almayan kişiler için ayrıca bir perakende satışımız da bulunuyor.

Pepsi Cola 1 Lt (12 Adet) toplu paketleri ile satın alım sırasında size büyük avantaj sağlayacak. Diğer marketler ile fiyat bakımından kıyaslandığı zaman Bizim Toptan!ın açık ara daha makul olduğu görülüyor! Siz de kısa bir süre içerisinde siparişinizi verin sofralarınızı bu lezzetten mahrum bırakmayın!

Ürünün hiçbir zarar görmeden size ulaştırılması için gerekli olan tüm önlemleri aldık. Hem ulaştırma hem de fiyat bakımından piyasada rakip kabul etmiyoruz! Pepsi Cola damak tadına düşkün olan kişiler için en doğru tercih olacak. Siparişinizi vererek yemek masalarınızı bu muhteşem lezzetten ayırmayın! Hem kendiniz hem de misafirleriniz için dolabın bir köşesinde muhakkak bulunmalı!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.