logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek Pöti Meyveli 35 g 24'lü

Ülker Dankek Pöti Meyveli 35 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 96,00 TL
Birim Fiyat: 4,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Pöti Meyveli 35 g 24'lü


Ülker Dankek Pöti Meyveli , meyveli kek sevenler için değişmeyen bir lezzet olmaktadır. Kıvam olarak ağızlara layık bir kektir. Evde yapılmışçasına bir yumuşaklıkta olması, kek tadını doyasıya alabilmenizi  sağlar. Sade bir kek yerine meyvelerin  lezzetini alabileceğiniz pöti meyveli kek, keyifli vakitlerin aranılan lezzeti olmaktadır.
Günün herhangi bir saatinde atıştırmalık olarak tercih edilmektedir. İşyerinde, okulda ya da evde kek severler için tatlı bir kaçamak yaşatır.
Beş çaylarının vazgeçilmeyen lezzeti olan kekler, meyveli olması ile birlikte misafirlerinize harika bir ikram olur. Limon parçacıklarının, yumuşacık kek ile birleşmesi ortaya mükemmel  bir uyum çıkarmaktadır. Bu uyumu da damağınızda hissederken, harika bir çayla da eşsiz bir lezzet yakalanır.
Ambalaj içerisinde ve minik bir boyda olması sebebiyle, uzun yolculuklarda çanta içerisine rahatlıkla yerleştirilir. Aynı zamanda ambalajıyla da  güvenilir bir şekilde korunmaktadır. Çocuk, yaşlı, genç çoğunluğun severek tükettiği meyveli kek, vazgeçilmeyen atıştırmalık olarak tercih edilmektedir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.