logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Omo Active Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Omo Active Çamaşır Deterjanı Toz 10 kgAdet Fiyatı : 329,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Omo Active Çamaşır Deterjanı Toz 10 kg

Omo Matik Active Fresh Konsantre 10 Kg

Temizlik ürünleri, kıyafetleri temizlemek için her türlü ihtiyacın ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılır. Temizlik, farklı kişiler tarafından bireysel olarak yapılması gereken bir eylem haline gelir. Temizleme işlemleri birçok alanda çeşitlendirilmektedir. En önemli temizlik prosedürlerinden biri, şüphesiz ki çamaşırların yıkanmasıdır.

İnsanların çamaşırları yıkanmadığında kirli ve kokan kıyafetler giymeleri gerekecektir. Bu durumda, çok olumsuz bir durum olarak tanımlanabilir. Bu nedenle, kıyafetlerin temizlenmesi çok önemlidir. Omo Matik Active Fresh Konsantre 10 Kgbu ihtiyacı en iyi karşılayan ürünlerin başında gelmektedir. Toz halde satılan konsantre haldeki temizlik deterjanı, sitemizden kısa zamanda alabilir ve kıyafetlerinizi kısa zamanda pürüzsüz bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Yıkama ürünleri arasında sitemizden rahatlıkla alabilirsiniz. Omo Çamaşır Deterjanı yılların tecrübesini de beraberinde getirmektedir. Hem tecrübe hem de markasına verdiği değer ile çamaşırlarınız çok daha kolay temizlenecektir. Çamaşır makinesine kıyafetleri koyduktan sonra 1 ölçek de deterjan koyabilirsiniz. Bu ölçek makinenin içindeki tüm çamaşırlarınızı temizleyebilecek. Kokusu ile de rahatlayabileceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.