logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 L

Bingo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 LAdet Fiyatı : 199,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 799,60 TL
Birim Fiyat: 199,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Renklilere Özel Çamaşır Deterjanı Toz 4 L

Bingo Matik Renkli Sıvı Deterjan 67 Yıkama 4 Lt

Bingo çamaşır deterjanları içerisinde zararsız kimyasal yapısı ve etkili içeriği ile dikkat çekiyor. Özellikle sunulan etkiye bakıldığı zaman renklerin daha canlı hale geldiğini net şekilde görebilirsiniz. Renkliler ile beyazların yıkanması için farklı ürünler sunan firma her bir mamulün dermatolojik olarak onaylı olmasına büyük önem veriyor. Bu deterjan ile yıkanan çamaşırların kullanımı ile alakalı kesinlikle bir sorun söz konusu  olmayacak.

Bingo hem lekelerin çıkarılması hem de anında oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde renklerin canlı hale gelmesi için en doğru seçim olacak. En canlı renkleri bir ton dahi soldurmadan tüm lekelerin çıkmasını sağlayan marka sağlık koşulları konusunda da tam uyumlu!

Bingo Matik Renkli Sıvı Deterjan 67 Yıkama 4 Lt şeklinde paketlenmiştir. İstene kişiler için daha kapsamlı bir biçimde satın alım yapılabilir. Toptan satın alım yapabilmek için Bizim Toptan en güvenilir alışveriş alt yapısını sağlıyor. Özellikle en yüksek kaliteyi uygun fiyata almak için doğru adrestesiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.