logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Perwoll Renkli Sihir 3 L
  • resm Perwoll Renkli Sihir 3 L

Perwoll Renkli Sihir 3 LAdet Fiyatı : 179,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Perwoll Renkli Sihir 3 L

Perwoll Renkli Sihir 3 Lt

 

Perwoll’un renkli çamaşırlarınız için ürettiği ve çamaşırlarınızda adeta sihir etkisi uyandırarak parlaklıkta coşkun renklere sahip olacak, renkli çamaşırlarınız hep ilk günkü gibi kalmasını sağlayacak ürünü olan sıvı çamaşır deterjanı Perwoll Renkli Sihir, “Yeni Gibi” fikri ile yola çıkıyor.

Mis gibi kokusu ile sizi kendine bağlayacak, daha önce neden kullanmadım diyeceksiniz. Ayrıca kullandığı geliştirilmiş yenileme etkisi formülü ile de rengi solmuş kıyafetleriniz hiç olmadığı kadar renklenecek, yeniymiş gibi bir görünüme sahip olacak!

Renkli çamaşırlarınıza tekrar can katmak, onlara yeni bir dokunuş, kaliteli bir bakım yapmak isterseniz bu ürün tam size göre. Doku güçlendirme teknolojisi sayesinde kumaşların nüfusuna işleyerek onları canlandırır. Sizde bu harika ürüne sahip olmak için Bizim Toptan Market ayrıcalığı ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

7/24 hizmet veren online internet sitemizden tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı Bizim Toptan Market’ten karşılayabilirsiniz. Güvenilir ödeme seçenekleri ile tereddüt etmeden istediğiniz her ürünü, istediğiniz miktarda; Bizim Toptan Market online sitesi imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.