logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Matik Beyazlar ve Renkliler 10 kg

Bingo Matik Beyazlar ve Renkliler 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Matik Beyazlar ve Renkliler 10 kg

Bingo Matik Soda Etkili 10 Kg

Temizlik iyi bir görüntü olmasının yanı sıra, insan sağlığı için çok önemlidir. Özellikle annelerin yüksek kaliteli temizlik ürünlerine ve daha detaylı ve arzu edilen temizliğe ihtiyacı vardır. Bunu yapmak için yüksek kaliteli markaların ürünlerini kullanmak istiyorlar. Bingo Matik Soda Etkili 10 Kg, beyaz giysilerinizi istediğiniz seviyede temizlemenizi sağlar. Kolay temizlik isteyen kişiler için online mağazamızda sizin için her zaman bu ürün beklemektedir.

İçindeki soda etkisi ile kirlere derinlemesine etki etme imkanı vardır. Öte yandan, online alışveriş fırsatlarını kullanarak insan yaşamına internet erişimi hala sunulmaktadır. Ultra beyaz etkisi ile her kıyafet için kullanıma uygundur. Başka bir deyişle, kıyafetler makinede yıkandığında zarar görmeyecektir.

Zarar vermemek için gerekli olan hassas içeriği olan her çamaşır makinesinde kullanılabilmektedir. Site olarak her zaman müşterilerin istek ve tercihlerine uygun fiyatla hizmet vermekteyiz. Temizlik en kolay ve en basit şekilde, bu ürünlerimiz sayesinde karşılanabilir ve her zaman en uygun fiyatlar ile karşınızda olmaktayız. Ürün, kredi kartı, banka kartı ve ek nakit ödeme yöntemleri ile kolayca alınabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.