logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

Alo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 6 kgAdet Fiyatı : 194,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alo Beyaz ve Renkli Çamaşır Deterjanı Toz 6 kg

En gerekli ev temizleyicileri arasında bulunan çamaşır deterjanları, renkli ve beyaz giysilerin ve ev eşyalarının temizlenmesi için en önemli gereksinimlerden biridir. Alo Matik Beyazlar ve Renkliler 6 Kg ürünler arasındaki en önemli unsurlardan biri olma özelliğini devam ettirmektedir. Alo markasının kalitesi ile kullanılabilecek ekonomik ambalajlarda sunulmaktadır. Ürün 6 kg lavanta kokusu ile tam temizlik ve hijyen sağlar.

Alo markasının ürünlerini her zaman sitemizde temizlik ürünleri kategorisinde istediğiniz miktarda bulabilirsiniz. Stoklarımız devamlı olarak yenilenmektedir. Çamaşır yıkama ürünlerinde yer alan deterjan ürünleri Alo Beyaz ve Renkliler ile daha da çeşitlendirilmektedir.

Kıyafetlerinizde lavanta aromasını dağıtmak ve geniş bir temizlik elde etmek için kullanılabilen bu ürün, her yıkamada tam yıkama fırsatını elde eder. Bu ürünü, bebekler için yetişkinler için kıyafetleri yıkamakta kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra masa örtüleri, perdeler, yatak örtüleri, gömlekler, pantolonlar ve kazaklar gibi her türlü giysi ve ürün için güvenle satın alabilirsiniz. Hassas yapısı ile bebekler için de kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.