logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Onaran Bakım Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Bingo Onaran Bakım Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 LAdet Fiyatı : 159,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 639,60 TL
Birim Fiyat: 159,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Onaran Bakım Çamaşır Deterjanı Sıvı 4 L

Bingo Onaran Bakım Sıvı Deterjan 67 Yıkama 4 Lt

Bingo her zaman nazik şekilde kıyafetleri yıkaması ile bilinen tecrübeli bir temizlik markasıdır. Dantel, kaşmir, ipek, narin dokulu kıyafetlerinizi Bingo Onaran Bakım Sıvı Deterjan 67 Yıkama 4 Lt ile yıkayabilir ve uzun süre hem temiz hem de mis gibi kokan kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Özellikle de narin dokulu giysilerinizi gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz.

Özel formülü sayesinde Bingo Onaran Bakım serisi, giysilerinizi keçeleşme, şekil kaybı ve sertleşme gibi tehlikelerden korur. Böylece, narin dokulu giysileriniz, ilk günün incelikli yapısı ile kalacaktır. Bingo sıvı çamaşır deterjanı, narin çamaşırlarınız için tasarlanan özel formül sayesinde çamaşırlarınızı zarar vermeden makine ile temizler.

Bingo Narin sıvı deterjanları sitemizde her zaman satıştadır. Sanal pazarından sipariş edebilir ve online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Seçtiğiniz saat ve gün teslimatı tamamlanabilir. Tüm renklerdeki çamaşırlar için tasarlanan yeni Bingo Onarım Koruması sistemi sadece çamaşırları özel bir formülle temizlemiyor, aynı zamanda çamaşırlarınızın liflerini de koruyor ve aşınmaya karşı destek veriyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.